Medarbetare

Agnes Eriksson, kundrelation och marknadsföring
018-490 31 00, agnes.eriksson@equalis.se

Ann-Marie Rönn, distribution och logistik
018-490 31 43, ann-marie.ronn@equalis.se

Anna Karlsson, avdelningschef Kvalitet, logistik och kommunikation
018-490 31 49, anna.karlsson@equalis.se

Anna Norling, avdelningschef Kvalitetssäkring och verksamhetsutveckling
018-490 31 51, anna.norling@equalis.se

Anne Frösegård, programkoordinator
018-490 31 57, anne.frosegard@equalis.se

Carolina Kristoffersson, programkoordinator
018-490 31 63, carolina.kristoffersson@equalis.se

Christine Portin, NPU
018-490 31 56, christine.portin@equalis.se

David Afzelius, avdelningschef IT, statistik, terminologi och e-hälsa
018-490 31 65, david.afzelius@equalis.se

Elisabet Eriksson Boija, SKUP
018-490 31 44, elisabet.eriksson.boija@equalis.se

Emilia Svala, programkoordinator
018-490 31 61, emilia.svala@equalis.se

Eva Örndahl, programkoordinator
018-490 31 50, eva.orndahl@equalis.se

Filip Örneholm, IT, statistik, terminologi och e-hälsa
018-490 31 73, filip.orneholm@equalis.se

Gunnar Nordin, medicinsk rådgivare
018-490 31 47, gunnar.nordin@equalis.se

Hanna Börjeson, programkoordinator
018-490 31 00, hanna.borjeson@equalis.se

Ingegerd Samuelsson, programkoordinator
018-490 31 71, ingegerd.samuelsson@equalis.se

Jenny Ullhagen, programkoordinator
018-490 31 60, jenny.ullhagen@equalis.se

Jim Andersson, programkoordinator
018-490 31 67, jim.andersson@equalis.se

Josefin Ågren, programkoordinator
018-490 31 69, josefin.agren@equalis.se

Karin Dahlin Robertsson, programkoordinator
018-490 31 70, karin.dahlin.robertsson@equalis.se

Lena Kallin, avdelningschef Ekonomi och administration
018-490 31 48, lena.kallin@equalis.se

Linda Sundell, ekonomi
018-490 31 41, linda.sundell@equalis.se

Mathias Karlsson, VD
018-490 31 31, mathias.karlsson@equalis.se

Matilda Leino, ekonomi
018-490 31 42, matilda.leino@equalis.se

Mikaela Larsson, distribution och logistik
018-490 31 64, mikaela.larsson@equalis.se

Padideh Davoodpour, avtalssamordnare
018-490 31 59, padideh.davoodpour@equalis.se

Rebecca Ceder, NPU
018-490 31 53, rebecca.ceder@equalis.se

Sara Ekvall, programkoordinator
018-490 31 58, sara.ekvall@equalis.se

Sara Sundberg, distribution och logistik
018-490 31 00, info@equalis.se

Tessan Lifvendahl, administration
018-490 31 68, tessan.lifvendahl@equalis.se

Tom Wellander, ekonomi
018-490 31 42, tom.wellander@equalis.se